46.png
خانه / بلور نوری تازه / محصولات بلور نوری تازه | خرید و فروش آن در سراسر کشور

محصولات بلور نوری تازه | خرید و فروش آن در سراسر کشور

محصولات بلور نوری تازه دارای کیفیت بسیار بالای برخوردار می باشند به گونه ای که توانسته علاوه بر این که ظروف بلور و کریستالی مورد نیاز کشور را تامین نماید محصولات تولیدی خود را به خارج کشور نیز عرضه کند. خریداران محصولات تولیدی شرکت بلور نوری تازه می توانند به مراکز و نمایندگی های معتبر عرضه این محصولات مراجعه نمایند و انواع محصولات مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایند، همچنین خریداران می توانند برای مشاهده و آگهی یافتن از قیمت شکلات خوری نوری تازه و سایر محصولات تولیدی این شرکت به مراکز و نمایندگی های که در سرتاسر کشور وجود دارد مراجعه نموده و از میان تنوع محصولات تولیدی این شرکت محصول مورد نیاز خود را متناسب به بودجه خود خریداری نمایند.
محصولات بلور نوری تازه | خرید و فروش آن در سراسر کشور

خرید و فروش بلور نوری تازه در کشور

خرید و فروش بلور نوری تازه در کشورظروف کریستل و بلور یکی از جمله محبوب ترین ظروف نزد اکثر مردم بشمار می رود. محبوبیت این ظروف به حدی می باشد که بسیاری از شرکت های تولید کننده چه در داخل و خارج از کشور علاوه بر تولید ظروف به تولید مجسمه و اشیا تزئینی دیگر نیز می پردازند که این محصولات نیز بسیار مورد توجه خریداران قرار می گیرد. 

یکی از شرکت های پیشگام در زمینه تولید ظروف کریستال و بلور شرکت نوری تازه می باشد که توانسته محصولات با کیفیتی را در خور مشتریان خود تولید نماید، به گونه ای که مشتریان خرید محصولات تولیدی این شرکت را از سایر محصولات تولید شده در داخل و خارج کشور ترجیح می دهند.

خرید و فروش محصولات تولیدی این شرکت به دلیل این که علاوه بر کیفیت دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد خریداران بسیاری دارد به گونه ای که به خریداران آن ها روز به روز بیشتر می شود.

لیست شرکت های پخش کننده بلور نوری تازه در کشور

لیست شرکت های پخش کننده بلور نوری تازه در کشورکارخانه بلور نوری تازه یکی از جمله بزرگ ترین شرکت های تولید کننده بلور طرح دار کادویی در خاورمیانه بشمار می رود، این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ تحت لیسانس و نظارت سوگای ژاپن آغاز نموده و در سال ۱۳۸۲ با تاسیس فاز دوم کارخانه خود توانسته است در زمینه تولید انواع ظروف های بلوری مانند: انواع پارچ، لیوان، سرویس غذا خوری و بلور نشکن بهداشتی و غیره فعالیت نماید. 

خریداران می توانند برای مشاهده لیست شرکت های پخش کننده بلور نوری تازه در کشور به نمایندگی نوری تازه در کرج و سایر استان ها مراجعه نمایند، همچنین می توانند از قیمت بروز محصولات تولید شده توسط این شرکت نیز مطلع شوند. 

هنگامی که شما به مراکز پخش و توزیع محصولات بلور نوری تازه مراجعه می کنید علاوه بر این که می توانید محصول مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید، بلکه می توانید از جوایز و تخفیفات این مراکز نیز بهره ببرید و سود خود را از خرید محصول دو چندان کنید.

صادر کنندگان بلور نوری تازه

صادر کنندگان بلور نوری تازه شرکت بلور نوری تازه یکی از جمله شرکت های مطرح منطقه در زمینه تولید بلور استاندارد بهداشتی می باشد و روز به روز با بکارگیری دانش متخصصین، استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز و مواد اولیه با کیفیت محصولات متنوع را تولید و به بازار عرضه می نماید و این شرکت علاوه بر تامین نیاز داخلی محصولات تولیدی خود را به کشور های دیگر نیز صادر می نماید. 

محصولات تولیدی شرکت بلور نوری تازه به دلیل که مطابق استاندارد های عمومی جهانی تولید شده اند، در سرتاسر نقاط مختلف جهان متقاضیان مخصوص به خود را دارا می باشد. همین امر باعث گردیده است حجم ارزی صادرات بلورجات این شرکت تا به امروز با رشد فزاینده ای برخوردار باشد. 

از جمله خریداران بلور نوری تازه در سایر نقاط جهان می توان به کشور های چون:

 1. امارات متحده عربی
 2. اردن
 3. سوریه
 4. مصر
 5. هندوستان
 6. پاکستان
 7. مراکش
 8. عراق
 9. افغانستان
 10. موزامبیک
 11. سوازیلند
 12. هلند
 13. صربستان
 14. آلبانی

خرید جدید ترین بلور نوری تازه

خرید جدید ترین بلور نوری تازه مشتریان می توانند برای خرید جدیدترین بلور نوری تازه به مراکز پخش بلور نوری تازه که از جمله مراکز معتبر پخش و توزیع بلور و کریستال بشمار می روند مراجعه نمایند، در این مراکز قیمت محصولات بلوری نوری تازه با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد چرا که این محصولات به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه در این مراکز برای فروش عرضه می گردند. 

همانطور که حتما می دانید، هنگامی که می خواهید محصولات کریستال و بلور را خریداری نماید، علاوه بر این که به ظاهر و زیبایی آن باید توجه داشته باشید، باید به کیفیت این محصول نیز توجه کنید، محصولات تولید شده در شرکت نوری تازه علاوه بر این که دارای زیبایی می باشد دارای کیفیت بالای نیز برخوردار است؛ به صورتی که فروشندگانی که در مراکز فروش فعالیت می کنند کیفیت این محصول را صد در صد تضمین می نمایند. 

یکی از جمله مراکزی که جدید ترین بلور های تولیدی شرکت نوری تازه به بازار برای خرید هر چه راحت تر مشتریان عرضه می نماید، نمایندگی ها و مراکز پخش معتبر این شرکت می باشد که خریدارن می توانند به روش های مختلفی از این مراکز در هر کجای کشور، چه نقاط دور و نزدیک باشند خریداری کنند. 

تولید بلور نوری تازه در مدل های مختلف

تولید بلور نوری تازه در مدل های مختلفدر چند سال اخیر می توان گفت یکی از جمله ظروفی که مورد استفاده برای پذیرایی قرار می گیرد و یا به عنوان ظروف تزئینی برای هر چه زیباتر شدن دکوراسیون منزل و آشپزخانه خود استفاده می کنند، ظروف کریستالی و بلوری می باشد. یکی از مهم ترین علل این موضوع می توان به این نکته اشاره نمود که این محصولات توسط شرکت های تولید کننده ایرانی بنام با کیفیت و قیمت مناسب تولید و به بازار برای فروش عرضه می شوند.

شرکت های تولید بلور نوری تازه محصولات خود را برای این که نیاز مشتریان داخلی و همچنین خارجی تامین نمایند، با ویژگی های که در ادامه بیان خواهیم نمود تولید می کنند که عبارتند از:

 • استفاده از مواد اولیه مرغوب
 • استفاده از تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته برای تولید محصول با کیفیت.
 • استفاده از افراد متخصص و کارآزموده در امر تولید.
 • تنوع بسیار بالای محصولات

تهیه بلور نوری تازه در شیک ترین بسته بندی ها

تهیه بلور نوری تازه در شیک ترین بسته بندی هایکی از جمله مهم ترین لوازم مورد استفاده در هر خانه ای برای دکوراسیون و یا ظروف مورد استفاده برای پذیرایی، ظروف کریستالی و بلوری می باشد. به همین منظور خریدرارن می توانند بلور نوری تازه ارزان را که از جمله با کیفیت ترین بلور و کریستال تولید شده در داخل کشور می باشد را از نمایندگی های معتبر در سرتاسر کشور خریداری نمایند. 

در تهیه بلور نوری تازه با کیفیت ترین مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد و سپس محصولات تولید شده را با ظاهری بسیار زیبا طراحی توسط دستگاه های پیشرفته طراحی می کنند و سپس در بسته بندی های بسیار شیک آن ها را بسته بندی می نمایند. 

همانطور که می دانید بسته بندی ظروف بلور و کریستالی باید به گونه ای باشد که این ظروف را در برابر صدمات احتمالی در هنگام جابجایی نگهداری و محافظت نماید و همچنین بسته بندی این ظروف به دلیل شکیل بودن می توان بدون آن که آن را کادوپیچ نماید به دوست و یا اطرافیان خود هدیه دهید.

بازار بزرگ فروش بلور نوری تازه در تهران

بازار بزرگ فروش بلور نوری تازه در تهرانهمانطور نیز که حتما می دانید یکی از جمله ظروفی که مورد سلیقه همه افراد می باشد، ظروف کریستال و بلوری می باشد، چرا که ظاهر این ظروف به گونه ای است که همه را به سمت خود جذب می نماید. هنگامی که خریداران برای تهیه ظروف بلور نوری تازه به بازار بزرگ تهران و سایر مراکز فروش این ظروف مراجعه می کنند با تنوع بسیار بالای این محصولات مواجه می شوند، به گونه ای که در انتخاب محصول مورد نیاز خود دچار سردرگمی می شوند. 

از جمله ظروف بلور نوری تازه عبارتند از:

 • شکلات خوری
 • شیرینی خوری
 • لیوان
 • اردر خوری
 • فنجان 
 • کاسه 
 • زیر لیوانی
 • پیش دستی

قیمت میوه خوری نوری تازه و سایر محصولات تولیدی این شرکت که در این مراکز  برای فروش عرضه می شوند، بسیار مناسب و مقرون بصرفه می باشد به گونه ای که شما علاوه بر خرید محصول مورد نظر خود با قیمت مناسب، سالیان سال می توانید از کیفیت بالای آن و درخشندگی این بلور تولید شده در داخل کشور لذت ببرید و در مهمانی ها و دورهمی های خود از آن ها استفاده کنید.

فروشندگان بلور نوری تازه در کشور

فروشندگان بلور نوری تازه در کشورفروشندگانی که در فروشگاه بلور نوری تازه در نمایندگی ها و مراکز معتبر عرضه بلور و کریستال نوری تازه فعالیت می کنند می توانند شما را در خرید و انتخاب هر چه بهتر محصول مورد نیاز مشتریان یاری رسانند، پس هنگامی که برای خرید بلور و کریستال نوری تازه به مراکز فروش مراجعه می کنید حتما از کارشناسان فروشی که در این مراکز فعالیت می کنند راهنمایی بخواهید تا شما را در این امر به درستی یاری رسانند. 

یکی از جمله نکاتی که باید در هنگام مراجعه خرید محصولات کریستال نوری تازه به آن توجه داشته باشید این است که بودجه خود را مشخص نمایید، چرا که این امر به شما کمک می کند تا متناسب به بودجه شما فروشندگان محصول را به شما معرفی نماید و شما پس از انتخاب محصول و بررسی درست آن که دارای هیچ گونه کجی، لب پریدگی و … نباشد در بسته بندی بسیار مناسب از فروشگاه خریداری می نماید. 

فروشندگان بلور نوری تازه در کشور برای این که بتوانند محصول ای را که عرضه می نمایند به مشتریان خود معرفی نمایند از روش های متنوعی استفاده می کنند که می توان در اینجا به چند مورد از روش های آن ها اشاره نمود که عبارتند از:

 • تبلیغات اینترنتی و استفاده از فضای مجازی چون پیچ اینستاگرام، تلگرام و …
 • تبلیغات از طریق بنر
 • تبلیغات لز طریق بروشور

فروش بلور نوری تازه به قیمت روز بازار

فروش بلور نوری تازه به قیمت روز بازارقیمت میوه خوری نوری تازه و سایر محصولات تولیدی این شرکت در بازار و مراکز توزیع بلور نوری تازه بسیار مقرون بصرفه می باشد. چرا که خرید این محصولات با قیمت مناسب یکی از مهم ترین دغدغه خریداران این محصولات بشمار می روند. 

ظروف بلور و کریستالی موجود در این مراکز با توجه به کیفیتی که دارند و نوع کاری که بر روی آن ها انجام شده است دارای قیمت های متفاوتی می باشد، اما به طور کلی می توان گفت قیمت ظروف تولید شده توسط شرکت بلور نوری تازه در مقایسه با سایر نمونه های مشابه داخلی و خارجی خود دارای قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد، به همین منظور مشتریان در میان تنوع بسیاری از محصولات داخلی و خارجی محصولات تولید شده توسط این شرکت را برای رید ترجیح می دهند. 

از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت گذاری ظروف بلوری و کریستال در بازار عبارتند از:

 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
 • استفاده از ماشین آلات بروز 
 • استفاده از افراد متخصص 
 • بسته بندی بسیار مناسب

تهیه بلور نوری تازه در متنوع ترین رنگ بندی ها

تهیه بلور نوری تازه در متنوع ترین رنگ بندی هاتهیه بلور نوری تازه در متنوع ترین رنگ بندی را می توانید از فروشگاه های معتبر در سرتاسر کشور با خیال راحت از اصل بودن آن خریداری نماید، چرا که این مراکز از علاوه بر این که اعتماد و اطمینان را به مشتریان خود هدیه می دهد بلکه در ایامی از سال برای محصولاتی که عرضه می نمایند تخفیفات ویژه ای نیز قرار می دهد که همین امر نیز می تواند برای مشتریان بسیار ایجاد انگیزه نماید. 

همچینن مراکزی که این محصولات را عرضه می نمایند از بروز ترین خدمات خرید و فروش برای جلب رضایت بیشتر مشتریان استفاده می کنند. قیمت پارچ نوری تازه و سایر محصولات عرضه شده در این مراکز به قیمت درب شرکت نوری تازه شمس آباد بدون هیچ گونه افزایش قیمت می باشد. 

فروش بلور نوری تازه در این مراکز نسبت به بلور های وارداتی به دلیل این که دارای قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد باعث گردیده تا خریداران این محصولات را نسبت به محصولات مشابه خارجی ترجیح دهند. این محصولات کارخانه کریستال قم می توانند به عنوان ظروف مورد نیاز در جهیزیه نیز به دلیل زیبایی و کارایی بالایی که دارد، مورد استفاده قرار گیرد.

ساده ترین راه خرید بلور نوری تازه در کشور

ساده ترین راه خرید بلور نوری تازه در کشورمی توان گفت ساده ترین راه خرید بلور نوری تازه در سر تا سر کشور مراجعه نمودن به مراکز و نمایندگی فروش و همینطور سایت های اینترنتی معتبر محصولات نوری تازه اشاره نمود، در این مراکز انواع محصولات تولیدی این شرکت با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد. 

از جمله محصولات عرضه شده در این مراکز عبارتند از:

 1. پیاله نوری تازه مدل ۶۴۰۰۱w بسته ۶ عددی
 2. کاسه نوری تازه
 3. پارچ نوری تازه
 4. گلدان نوری تازه مدل موج
 5. لیوان نوری تازه مدل ۷۳۰۱۳۱w بسته ۶ عددی
 6. پیاله نوری تازه سری دالیا مدل ۴۳۰۳۰۱w بسته ۶ عددی
 7. ست پارچ و لیوان ۷ پارچه نوری تازه مدل ۹۸۲۱۰۱w

شما با مراجعه به این مراکز علاوه بر مشاهده انواع محصولات تولیدی این شرکت می توانید محصول مورد نیاز خود را پس از انتخاب در بسته بندی بسیار مناسب و تعداد مورد نظر خود خریداری نماید. اگر چه در انتخاب خود دچار مشکل هستید و نمی توانید محصول مورد نیاز خود را به درستی انتخاب نماید می توانید از مسئولین فروشی که در این مراکز فعالیت می کنند راهنمایی بگیرد، تا شما را در این امر یاری رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسین فروغی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128890436
کانال تلگرام: tawasom_1@
واتس اپ: 09128890436
اینستاگرام: tawasom1
فیس بوک: tawasom.tawasom.9
توئیتر: TAWASOM_1
آپارات: TAWASOM
پست الکترونیکی: info@boloorkade.ir

پاسخی بگذارید